Darko Pucelj

ATK GROSUPLJE - GEN-I VOLLEY 0:3

Že pred začetkom tekme je bilo jasno, da bodo Grosupeljčanke nadaljevale prvenstvo v modri skupini in za pričakovati je bilo dobro tekmo. In tako je tudi bilo. Odlična igra obeh ekip, zmage pa so se veselile Novogoričanke. ATK Grosuplje : GEN-I 0 : 3 (-21, -22, -20)

ATK GROSUPLJE - NOVA KBM BRANIK 0:3

Po zaključku sobotne tekme so bili vsi zadovoljni. Mariborčanke z zmago s 3:0, Grosupeljčanke s prikazano igro pred nadaljevanjem prvenstva. Ekipi si zaslužita pohvalo za prikazano igro, ki je navdušila številne obiskovalce. ATK Grosuplje : Nova KBM Branik 0 : 3 (-24, -21, -16).

ATK GROSUPLJE - LUKA KOPER 1:3

Z zasluženo sobotno zmago v Grosuplju so si Primorke priigrale priključek in ostajajo v skupini treh ekip, ki bodo odločale o tem, kateri dve bosta nadaljevali prvenstvo v modri skupini. ATK Grosuplje - Luka Koper 1:3 (-20, 20, -20, -20).

ATK GROSUPLJE - FORMIS 3:2

Konec dober, vse dobro, bi lahko rekli za sobotno tekmo, v kateri so Grosupeljčanke po preobratu slavile tesno zmago nad mladimi igralkami Formisa, ki so se na koncu zasluženo veselile prve točke v letošnjem prvenstvu. ATK Grosuplje - Formis 3:2 (-24, -22, 19, 24, 12).

ATK GROSUPLJE - SIP ŠEMPETER 0:3

Slab dan Grosupeljčank in veliko napak, na drugi strani pa zanesljiv servis in sprejem Šempetrank za dobro igro v napadu so bili recept za gladko zmago gostij z 0:3 (-21, -15, -16).

Nika Haler Metelko

ATK GROSUPLJE - ANKARAN 3:0

Igralke ATK Grosuplje so v uvodu prvenstva v 1A. DOL s 3:0 (19, 12, 23) premagale gostje iz Ankarana. Prva dva niza so gladko dobile Grosupeljčanke, tretji niz pa v napeti končnici za zmago s 3:0. In veselje po prvi zmagi je bilo zasluženo.